info@fersareklam.com 05068033329 İleriye götüren daima doğru tercihlerdir

HAKKIMIZDA

FERSA REKLAM, 2017 yılında FERHAT AYNE & SAVAŞ AYNE tarafından iki kişilik çekirdek bir kadroyla kuruldu. Kurulduğu ilk günden itibaren, boyut atlayan teknolojinin baş döndürücü hızını yakından izleyerek hizmet anlayışını gelişmelere açık tuttu.

 

Yerelden evrensele uzanan yolda ilerlemeye başlayan FERSA REKLAM, sektöründe tüm Türkiye de adından söz ettiren bir kuruluş olarak çalışmalarını sürdürüyor.Uzman ve dinamik ekibiyle tasarımdan üretime, üretimden montaja ve montaj sonrası servis hizmetlerini kapsayan zincirin tüm halkalarını eksiksiz sağlayan çalışma yelpazesiyle müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.Geniş montaj filosu profesyonel kadrosu ile Türkiye'nin sektörlerinde en büyük kurumsal firmalarına eksiksiz hizmet vermektedir.

 

Yaratıcılığın makineler ve el işçiliğiyle şekillendiği üretim aşaması, ürünün ortaya çıktığı yerdir. Ürün, burada gerekli tüm kontrollerden geçirildikten sonra uygulama yerine götürülür.

 

Makine donanımızın yanı sıra, ekibimizin ortaya koyduğu özen ve titizlik, kaliteli sonuca ulaşmamızda etkilidir. Müşterilerimizin kurumsal kimliğini en iyi şekilde sunmak birinci hedefimizdir.

 

Tasarım, ürüne kimlik kazandıran düşünsel bir alandır. Bu alanda tüm ayrıntılar yerli yerine oturmalıdır. Tasarım aynı zamanda, planlanan projenin görsel uygulamayla gerçeğe dönüştürülme aşamasıdır. Ayrıntılar tasarımı destekler, ürünü ortaya çıkarır. Her işimize yeni bir heyecanla başlar, deneyimlerimizle formlara ve renklere yön vererek müşterilerimizin kimliğini öne çıkartırız.

 

Türkiye de 81 il 973 ilçe ve Yurt dışında çeşitli projelerde de kusursuz hizmet verermek için durmadan çalışıyoruz.

 

Teknolojinin dijital altyapıya geçmesiyle, kalite ve hız inanılmaz şekilde yükselmeye başladı. Geleceğe yatırım yaparak kalite ve hızı müşterilerimize sunmaktayız.

 

Her projeyi ilkelerimiz doğrultusunda çalışarak sonuçlandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz ve bu gururu müşterilerimizle paylaşıyoruz